Erontrans: na drogach, torach, wodzie i w powietrzu

MAR
opublikowano: 27-12-2011, 00:00

Transport, logistyka i magazynowanie to domena pomorskiej Gazeli Biznesu. Spółka obsługuje zarówno ładunki drobnicowe, jak i wielkogabarytowe.

Druga w województwie pomorskim Gazela Biznesu to jeden z głównych operatorów logistycznych w kraju. Spółka kierowana przez Marka Erona działa od 1993 r. Erontrans zajmuje się kompleksową obsługą transportu drogowego, spedycji morskiej, a także świadczy usługi celne i logistyczne. Niezależnie od biura w Pruszczu Gdańskim, spółka ma placówki w portach Gdańska i Gdyni oraz w Piotrkowie Trybunalskim, Bydgoszczy, Bielsku-Białej, Wrocławiu i w Rzepinie.

— Dysponujemy około 500 jednostkami transportu drogowego i przeszło 30 tys. mkw. powierzchni magazynowej. Na potrzeby usług celnych mamy także tzw. magazyny czasowego składowania — wymienia Marek Eron.

Wśród głównych klientów Erontransu znajdują się firmy z branż: hi-tech, papierniczej oraz producenci i dystrybutorzy mebli. Oprócz dużych gabarytów Eron obsługuje także segment krajowych i międzynarodowych przesyłek drobnicowych.

— Niezależnie od własnej bazy magazynowej uczestniczymy także w systemie 15 terminali partnerskich skoncentrowanych na obsłudze przesyłek drobnicowych i paczek — mówi Marek Eron.

18 miejsce w rankingu ogólnopolskim

WYNIKI I półrocze 2011

Zatrudnienie 202 osoby

Przychody 111,67 mln zł

Zysk netto 2,62 mln zł

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAR

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu