CDRL S.A.: Wprowadzenie do obrotu giełdowego akcji zwykłych na okaziciela serii B, C i D spółki CDRL S.A.

opublikowano: 2014-12-05 12:56

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 14 / 2014
Data sporządzenia: 2014-12-05
Skrócona nazwa emitenta
CDRL S.A.
Temat
Wprowadzenie do obrotu giełdowego akcji zwykłych na okaziciela serii B, C i D spółki CDRL S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd CDRL S.A. (dalej: Emitent) informuje, iż w dniu 4 grudnia 2014 r. Emitent otrzymał uchwałę nr 1370/2014 z dnia 4 grudnia 2014 r. Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., na podstawie której Zarząd Giełdy postanowił wprowadzić z dniem 10 grudnia 2014 r. w trybie zwykłym do obrotu giełdowego na rynku podstawowym następujące akcje zwykłe na okaziciela spółki CDRL S.A., o wartości nominalnej 0.50 zł (pięćdziesiąt groszy) każda:
a) 1.999.516 (jeden milion dziewięćset dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy pięćset szesnaście) akcji serii B,
b) 50.544 (pięćdziesiąt tysięcy pięćset czterdzieści cztery) akcje serii C,
c) 1.000.000 (jeden milion) akcji serii D
Wprowadzenie akcji do obrotu ma nastąpić pod warunkiem dokonania przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. w dniu 10 grudnia 2014 r. rejestracji tych akcji i oznaczenia ich kodem "PLCDRL000043";
Na podstawie powyżej wskazanej uchwały Zarząd Giełdy postanowił notować akcje spółki CDRL S.A., o których mowa w pkt.1., w systemie notowań ciągłych pod nazwą skróconą "CDRL" i oznaczeniem "CDL".

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2014-12-05 Tomasz Przybyła V-ce Prezes Zarządu