Kołodko: wstyd profesjonalny i moralny

ONO
opublikowano: 20-07-2013, 11:13

- Ten rząd w sposób cyniczny zbyt długo żerował, głosząc bzdury o zielonej wyspie. Gdyby to była zielona wyspa, to by tutaj palmy rosły – tak nowelizację budżetu skomentował Grzegorz Kołodko w TVN24.

Zobacz więcej

Grzegorz Kołodko, fot. Marek Wiśniewski, Puls Biznesu

- W ministerstwie finansów jest wielu ekonomistów. Na pewno wiedzieli od samego początku, pan minister też i pan premier też, że budżet państwa na rok 2013 oparty jest na błędnych założeniach (…) Świadomie głoszono nieprawdę. To jest karygodne. To jest wstyd profesjonalny i to jest wstyd moralny. I z tego trzeba wyciągnąć wnioski (…) Nie można traktować poważnie kogoś w wielkiej polityce, kto mówi coś zgoła odmiennego raptem na przestrzeni jednego roku – mówił na antenie TVN24
były wicepremier i minister finansów.

Ekonomista zdążył też wypowiedzieć się w sprawie uboju rytualnego. „Jestem wegetarianinem i wszystkim to polecam” – przytoczył jego słowa prezenter telewizji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ONO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu