Maruderzy i lokomotywy

AS
opublikowano: 03-09-2008, 00:00

MARUDERZY

Budopol

–12,9%

Wejście do obrotu praw poboru nowej emisji akcji budowlanej spółki zaciążyło na kursie starych walorów. Kurs spadał wczoraj nawet poniżej 2 zł. Prawa wyceniano poniżej 1 zł.

Prosper

–6,1%

Na początku sesji kurs dystrybutora farmaceutyków kontynuował dobrą passę i rósł prawie o 3 proc. Tuż po godz. 12 gracze postanowili jednak zrealizować imponujące zyski z ostatnich dwóch tygodni, w trakcie których wycena wzrosła prawie o 40 proc.

lokomotywy

Polnord

+10,8%

Kurs dewelopera, którym zarządza Wojciech Ciurzyński, wreszcie odżył. Zwyżka przyspieszyła na finiszu wczorajszej sesji, tuż po tym, jak z rąk do rąk w umówionych transakcjach przeszły spore pakiety akcji.

Grupa KĘty

+12,7%

Zarząd przetwórcy aluminium kilka tygodni temu obniżył prognozy zysków na ten rok. Jeśli tendencje na rynku surowców i walut utrzymają się, to może nie będzie tak źle, jak się spodziewano.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AS

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu