Na staż z angielskim

DI, Życie Warszawy
opublikowano: 07-03-2011, 05:21

Jesteś absolwentem, który ukończył uczelnię nie później niż rok temu? W związku z polską prezydencją UE możesz ubiegać się o staż w instytucjach rządowych. Miejsc w programie „Unia możliwości" jest 300 - informuje Życie Warszawy.

Różne instytucje rządowe zgłosiły duże zapotrzebowanie na stażystów do pracy biurowo-administracyjnej. Chodzi m.in. o ministerstwa: Pracy, Finansów oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji czy Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.

Projekt adresowany jest do młodych ludzi pomiędzy 25. a 27. rokiem życia, którzy szkołę wyższą skończyli nie później niż 12 miesięcy temu. Jednak najważniejszym kryterium przyjęcia będzie znajomość języka angielskiego. Wymagana ona będzie na poziomie dobrym lub bardzo dobrym.

Chętni na staż mogą się zgłaszać do centrów aktywizacji zawodowych w urzędach pracy w Warszawie: przy ul. Ciołka 10a i Grochowskiej 171b. Program potrwa do końca grudnia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, Życie Warszawy

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Na staż z angielskim