Operator Plusa organizuje kongres

ZŁO
opublikowano: 22-11-2006, 00:00

Operator sieci Plus, Polkomtel, organizuje po raz piąty Kongres Technologiczny. Tegoroczna prezentacja najnowszych osiągnięć światowej teleinformatyki odbędzie się 24 i 25 listopada w gmachu Politechniki Warszawskiej. Pierwszy dzień, 24 listopada, zarezerwowany jest dla partnerów i klientów korporacyjnych Plusa. W tym dniu odbędą się seminaria i panele na takie tematy, jak: telemedycyna, mobilne usługi finansowe czy cyfrowa telewizja w telefonie komórkowym. Z wybranych seminariów transmisje przeprowadzi telewizja interatywna itvp.pl.

Drugi dzień natomiast, 25 listopada, przeznaczony jest dla wszystkich entuzjastów mobilnych technologii. Od godziny 10.00 do 17.00 w gmachu przy pl. Politechniki 1 będzie można obejrzeć najnowsze rozwiązania i nowe modele telefonów zaprezentowane w unikatowy sposób. Nie będzie stanowisk poszczególnych producentów, ale produkty zostaną zaprezentowane w czterech zainscenizowanych „środowiskach”: w domu, w pracy, w podróży i w czasie wolnym.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Operator Plusa organizuje kongres