Planujemy utrzymanie pozycji lidera w obszarze customer experience

Partnerem publikacji jest OEX Voice Contact Center
opublikowano: 19-12-2021, 20:00
aktualizacja: 20-12-2021, 12:37

Rozmowa z Ewą Czarnecką, prezesem zarządu OEX Voice Contact Center

OEX Voice Contact Center jest liderem usług w obszarze customer experience w Polsce. Firma specjalizuje się w prowadzeniu wielojęzycznych i wielokanałowych biur obsługi klienta wspieranych przez autorskie voiceboty i chatboty. Spółka wchodzi w skład Grupy OEX, jednego z największych podmiotów na rynku usług dla biznesu w Polsce, notowanego na GPW.

Kierujemy się wartościami, takimi jak otwartość, transparentność, know-how i stały rozwój, dzięki którym z sukcesami wykonujemy powierzone nam zadania – mówi Ewa Czarnecka, prezes OEX Voice Contact Center.

OEX Voice Contact Center jest laureatem tegorocznego rankingu Gazele Biznesu. Co przesądziło o sukcesie waszej firmy w tym roku?

Wyniki finansowe wypracowane w ostatnim roku są rezultatem strategii przyjętej w 2019 r. Koncentrujemy się na pogłębianiu specjalizacji w prowadzeniu kompleksowych, wielokanałowych, także wielojęzycznych biur obsługi klienta. Skutecznie pozyskujemy nowych partnerów biznesowych oraz przejmujemy obsługę kolejnych procesów z obszaru contact center lub back-office. Skupiamy się na usługach dla e-commerce i rośniemy razem z tym sektorem.

W 2020 r. wdrożyliśmy optymalne rozwiązania organizacyjne, formalne i techniczne w odpowiedzi na COVID-19. Szybkie przejście na pracę zdalną poza gwarancją bezpieczeństwa naszych współpracowników pozwala elastycznie skalować projekty i dopasowywać zespoły pod potrzeby klientów.

Jakie cele postawiliście sobie na najbliższy czas?

Planujemy utrzymanie pozycji lidera w obszarze customer experience. Kluczowe dla rozwoju spółki są usługi wielojęzyczne realizowane dla zagranicznych klientów i polskich firm planujących ekspansję na rynki międzynarodowe. Polska nadal jest jednym z kluczowych graczy w off- i nearshoringu w Europie.

Automatyzacja obsługi będzie zyskiwała na znaczeniu. Dlatego postanowiliśmy udoskonalić nasze rozwiązanie oparte na technologiach AI – Primebota (voicebot i chatbot) i możemy oferować komplementarne rozwiązania CX.

Rozwijamy się w obszarze usług handlowych. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu biur obsługi dla największych e-commerce na polskim rynku jest gwarantem jakości i skuteczności dla firm działających w internecie oraz w handlu tradycyjnym. Jednocześnie rozwijamy dedykowane usługi i specjalizację w odpowiedzi na potrzeby pozostałych branż.

Jakie są najważniejsze plusy z korzystania z waszych usług?

Współpraca z OEX Voice Contact Center zapewnia doskonałą jakość, efektywność i pełne zrozumienie potrzeb klientów. Jesteśmy elastycznym partnerem. Rozumiemy naszych zleceniodawców i rozwiązania szyjemy na miarę ich potrzeb. Zapewniamy komplementarną usługę CX, możemy obsługiwać klientów w wielu językach, a procesy powtarzalne obsłuży nasz Primebot.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane