Profesjonalne zdjęcia to klucz

MWIE
opublikowano: 29-08-2012, 00:00

NIERUCHOMOŚCI

Za sprawą zastoju na rynku średni czas potrzebny na sprzedaż mieszkania wydłużył się do 142 dni — wynika z danych Home Broker. Sposobem, by go skrócić, a za mieszkanie uzyskać wyższą cenę, może być profesjonalna sesja fotograficzna. Jak wynika z badań rynku amerykańskiego, oferty ze zdjęciami wykonanymi przez profesjonalistów ogląda aż o 61 proc. więcej zainteresowanych niż w przypadku pozostałych ogłoszeń.

— To właśnie zdjęcia są odpowiedzialne za pierwsze wrażenie, jakie odnoszą kupujący nieruchomość. Jeżeli są dobre, zainteresowanie będzie większe, a to pozwoli uzyskać lepsze oferty cenowe — ocenia Jani Strand, rzeczniczka prasowa amerykańskiej agencji Redlin.

Jej firma w efekt profesjonalnych zdjęć wierzy tak mocno, że swoim klientom taką usługę oferuje za darmo. W Polsce zamówienie w agencji zawodowego fotografa wiąże się z dodatkowym kosztem rzędu kilkuset złotych. Sprzedający nieruchomość z wyższej półki mogą być zainteresowani profesjonalną sesją z udziałem stylistki. Wtedy jednak koszt będzie wyższy o jedno zero.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MWIE

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu