Proponuje S.E.K.S

DI
09-11-2010, 15:53

Chcę być Twoją kandydatką! Tym razem daj szansę mnie i przekonaj się, że ja nie zawiodę - pisze na stronie internetowej Agnieszka Rupniewska, która startuje do sejmiku śląskiego. Swoim wyborcom obiecuje S.E.K.S.

To skrót od czterech słów: „skuteczne, efektywne, kreatywne, sumienne”. Takie ma być jej działanie na rzecz województwa. Pierwsza litera każdego wyrazu - zapewne nieprzypadkowo - jest wyróżniona i zapisana na czerwono.

Pani Agnieszka pierwszy sukces ma na koncie - media ją dostrzegły. Pytanie - co teraz zrobią wyborcy.  Może docenią, że kandydatka twardo stąpa po ziemi i jest szczera do bólu.„Nie obiecuję cudów, ponieważ bajki znacznie lepiej tworzą pisarze. Zobowiązuję się za to, że będę rzetelna, sumienna i otwarta na pomysły wyborców” - pisze na swojej stronie internetowej.

Kandydatka lewicy ma 24 lata. Jest absolwentką wydziału prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Już raz startowała w wyborach samorządowych. Cztery lata temu dostała 37 głosów, gdy ubiegała się o mandat radnej Zabrza.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Samorządy / Proponuje S.E.K.S