Spółka Konsalnet nagrodziła Stowarzyszenie Monar

Maria Czudowska
opublikowano: 24-12-2002, 00:00

W hotelu Warszawa odbyła się, po raz szósty, uroczystość wręczenia corocznej nagrody Żyć Bezpieczniej, przyznawanej przez spółkę Konsalnet. Rada nadzorcza firmy i zarząd spółki nagradzają osoby i instytucje, których działania przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa Polaków. Dodatkowo przyznawane jest wyróżnienie w postaci honorowego medalu, za znaczący wkład w promowanie postaw sprzyjających bezpiecznemu życiu. Nagrodę główną za rok 2002 otrzymało stowarzyszenie MONAR. Odebrała ją przewodnicząca stowarzyszenia Jolanta Łazuga-Koczurowska.

Ponadto w trakcie uroczystości spółkom Konsalnet Ochrona i Konsalnet System wręczono certyfikaty ISO 9001: 2000. Obie spółki z Grupy Konsalnet odebrały również z rąk Andrzeja Pietrzyka, wiceministra Obrony Narodowej, certyfikaty systemu jakości AQAP 110: 1995, przyznane przez Zakład Systemów Jakości i Zarządzania przy Ministerstwie Obrony Narodowej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Maria Czudowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Spółka Konsalnet nagrodziła Stowarzyszenie Monar