Zagospodarować trochę szczęścia

opublikowano: 26-01-2015, 00:00

GALA BUSINESS CENTRE CLUB Copyright do tytułu ma Bronisław Komorowski, który podczas sobotniej gali Business Centre Club enty już raz opowiadał o ćwierćwieczu polskich przemian.

W trwającym karnawale, otwierając lodówkę, prezydent znajduje w niej dosłownie co sobotę statuetkę jakiejś organizacji biznesowej. Całkowicie niezależnie od siebie konkurujące konfederacje, izby, kluby etc. postanowiły zagłaskać głowę państwa, co oczywiście nie ma żadnego związku z… nadchodzącymi wyborami. Po oczywistej reelekcji urzędującego prezydenta nic im już nie zostanie do wręczania w drugiej kadencji, chyba że ustanowią spersonifikowane wyróżnienia ekstra.

Prezydent Bronisław Komorowski z Nagrodą Specjalną BCC, zdobywcy Złotych Statuetek Liderów Polskiego Biznesu oraz nominowani, zdobywcy Diamentów (do statuetek zdobytych w poprzednich latach) i laureaci Medalu Solidarności Społecznej — na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie.
Wyświetl galerię [1/2]

ZDJĘCIE FAMILIJNE:

Prezydent Bronisław Komorowski z Nagrodą Specjalną BCC, zdobywcy Złotych Statuetek Liderów Polskiego Biznesu oraz nominowani, zdobywcy Diamentów (do statuetek zdobytych w poprzednich latach) i laureaci Medalu Solidarności Społecznej — na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. BBC

Przy takim wysypie okazji naprawdę sztuką jest się nie powtarzać. Na przykład dwa tygodnie temu lejtmotywem gali Pracodawców RP, którzy obdarzyli głowę państwa Superwektorem, było hasło „Nie ma wolności bez przedsiębiorczości”. Podczas wieczoru BCC akcenty postawiono inaczej, podkreślając znaczenie szczęścia jako warunku biznesowego sukcesu. Przez minione ćwierć wieku bardzo wielu Polaków zebrało się na odwagę i spróbowało szczęścia w ryzykownej działalności na własny rachunek — na szczęście dla tych, którym takiej odwagi zabrakło.

 

LIDERZY POLSKIEGO BIZNESU 2014

Asseco Poland, Rzeszów

BioScience, Bydgoszcz

Casino Polonia, Wrocław

EP Centrum Finansowe, Katowice

Kopalnia Soli, Wieliczka

MCKB, Łódź

Mlekovita, Wysokie Mazowieckie

Polmotors, Mazańkowice

Schrack Technik Polska, Warszawa

Sitech, Polkowice

Telewizja Polska, Warszawa

Trefl, Sopot

MEDALE SOLIDARNOŚCI SPOŁECZNEJ

Ewa Błaszczyk
Bruno Duthoit
Jacek Migrała
Dariusz Sapiński
Władysław Kosiniak-Kamysz
Irena Wóycicka

NAGRODA SPECJALNA BCC

Bronisław Komorowski, prezydent RP

 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: JACEK ZALEWSKI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Inne / Zagospodarować trochę szczęścia