Czytasz dzięki

20 samorządów deklaruje współpracę w ramach Białostockiego Obszaru Metropolitalnego

20 samorządów z powiatów białostockiego i  sokólskiego oraz miasto Białystok podpisało we wtorek deklarację współpracy w  ramach Białostockiego Obszaru Metropolitalnego (BOM).

Jak wyjaśnił na konferencji prasowej prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski, zainicjowana współpraca ma niejako wyprzedzać toczące się prace nad ustawą o metropoliach. Białostocki Obszar Metropolitalny chce się także przygotować na przyszłość, gdyby - jak tłumaczył prezydent - w nowej perspektywie finansowania UE po roku 2013 pojawiła się możliwość pozyskiwania środków dla takich właśnie obszarów.

Artykuł dostępny dla subskrybentów i zarejestrowanych użytkowników
REJESTRACJA
SUBSKRYBUJ PBOD 7,90 ZŁ /MIES.

Chcesz przeczytać ten artykuł? Zarejestruj się!

lub dołącz przez:
Google
Facebook
LinkedIn
Masz już konto? Zaloguj się
PB online

Rejestrując się, otrzymasz limitowany dostęp do ograniczonej puli artykułów publikowanych w serwisie pb.pl. W ramach usługi będziemy mogli przesyłać Ci newslettery przygotowane przez redakcję "Pulsu Biznesu". Zawsze możesz zrezygnować z usługi poprzez usunięcie swojego konta z serwisu. Możesz to zrobić wysyłając e-mail na adres prenumerata@pb.pl.

Jeżeli chcesz uzyskać nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów, zostań naszym subskrybentem.

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska). Klauzula informacyjna w pełnej wersji dostępna jest tutaj.