Coworking w akademiku

opublikowano: 09-08-2020, 22:00

Student Depot otworzył swoją pierwszą przestrzeń coworkingową w poznańskim Polonezie. Nie zamierza na tym poprzestać.

Największy operator prywatnych domów studenckich w Polsce do oferowanych dotychczas łóżekdodaje biurka. Najnowsza inwestycja Student Depot to 300 m kw. powierzchni coworkingowej, połączona z dużym tarasem, oferująca 37 stanowisk pracy w Centrum Akademickim Polonez w Poznaniu. Klienci zyskają tu dostęp do części wspólnych, sal konferencyjnych, nowocześnie urządzonej i wygodnej przestrzeni do wypoczynku i innych udogodnień.

Kompleks Centrum Akademickiego Polonez zaoferuje również komfortowy dostęp do klubu fitness i sklepu sportowego oraz licznych punktów handlowo-usługowych. Do dyspozycji użytkowników i ich gości będzie też ponad 80 miejsc postojowych. Kompleks mieści się w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych Poznania. Coworking to w ofercie Student Depot nowość, dziękiktórej do 2,5 tys. łóżek w sześciu domach studenckich w całym kraju właściciel będzie mógł dopisać 37 biurek w elastycznej przestrzeni do pracy. Swoją ofertę kieruje do małych i średnich firm.

— Staramy się jednak nie wynajmować pojedynczych biurek, żeby zwiększyć komfort i poczucie bezpieczeństwa osób korzystających z tej przestrzeni — mówi Ewa Gawron-Jasińska z Griffin Real Estate, który razem z japońskim Kajima Student Housing jest współwłaścicielem Student Depot.

Do 2025 r. firma udostępni w swoich akademikach w Polsce kolejnych 7,5 tys. łóżek. Planuje także dodawać kolejne małe i średnie przestrzenie coworkingowe w tych swoich budynkach, które posiadają część usługową.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane