Dzień darmowej dostawy

opublikowano: 24-11-2014, 00:00

Ponad 1200 sklepów internetowych zgłosiło się już do akcji Dzień Darmowej Dostawy organizowanej przez serwis eKomercyjnie. pl, która odbędzie się 2 grudnia.

W tym dniu klienci e-sklepów zrobią zakupy online bez ponoszenia kosztów przesyłki. Zapisy sklepów internetowych chętnych do udziału w akcji potrwają do 28 listopada. Zainteresowani na stronie akcji znajdą formularz zgłoszeniowy oraz regulamin. Następnie trzeba wypełnić ankietę na temat m.in. dostępnych sposobów dostawy, płatności czy zabezpieczenia strony certyfikatem SSL. Po pozytywnej weryfikacji organizator umieści wpis sklepu wraz z logotypem i ofertą na stronie www.dziendarmowejdostawy.pl w wybranej kategorii asortymentowej. eKomercyjnie.pl przestrzega także, że do Dnia Darmowej Dostawy warto się przygotować — uwzględnić wzmożony ruch w tym dniu, zaplanować zwiększone siły do obsługi złożonych zamówień, upewnić się, iż magazyn jest zatowarowany oraz czy wystarczy materiałów do pakowania. [SW]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu