Forum

opinie internautów
opublikowano: 15-01-2009, 00:00

Firmy, które straciły na opcjach walutowych szykują się do sądowej batalii z bankami. Czy mają szansę na wygraną?

Firmy, które straciły na opcjach walutowych szykują się do sądowej batalii z bankami. Czy mają szansę na wygraną?

Za co pieniądze biorą? Jak nie mają pojęcia, to niech doły idą kopać. Oto wiara, że zawsze znajdzie się jakaś egzekutywa, która oceni "trud i wkład" zarządu oraz łamiąc zasady gry, udzieli pomocy w naprawie profesjonalnych błędów.

Też idę do sądu. Niech mi TFI oddadzą pieniądze, które utopiłem, będąc głupim i kupując fundusze na górce. Wynik całej hecy z opcjami powinien być taki, że ci, którzy biorą setki tysięcy złotych wynagrodzenia miesięcznie i wpuścili spółki w takie maliny, powinni oddać to ze swoich i do końca życia tyrać za darmo.

Prezesi chętnie brali premie za dodatnie rozliczenia z opcji walutowych. Tak się nakręcili, że zwiększali wielkości transakcji, a teraz mają stratę. Chcą iść do sądu, aby im wybaczono spekulację i oddano pieniądze. Rynek finansowy to nie piaskownica, tu za swoje czyny każdy odpowiada.

Jak ktoś nie rozumie działania danego instrumentu, to niech się w to nie pcha. Firmy liczyły na łatwy pieniądz. Teraz czas na rozliczenie. Nie podarujemy wam!

opinie internautów

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: opinie internautów

Polecane