Netia pokaże Euro 2008

KL
03-04-2008, 00:00

Klienci operatora będą mogli w internecie oglądać wszystkie mecze Euro 2008. Operator podpisał list intencyjny z Polsatem.

Klienci operatora będą mogli w internecie oglądać wszystkie mecze Euro 2008. Operator podpisał list intencyjny z Polsatem.

Netia znalazła kolejny sposób, by powalczyć z konkurencją o internautów. Dziś rozpocznie sprzedaż karnetów na wszystkie mecze Euro 2008, nawet nietransmitowane w telewizji. Klienci będą mogli oglądać je w internecie.

— To pierwsza tego typu oferta w Polsce, jeśli nie w Europie — mówi Piotr Czapski, członek zarządu Netii.

Karnety dla klientów operatora mają kosztować 14,9 zł. Później, w miarę dostępności, będzie można kupować dostęp do pojedynczych meczów. Operator podpisał już w tej sprawie list intencyjny z Redefine, spółką Polsatu.

Oferta jest ograniczona, co ma zapewnić odbiorcom oglądanie na żywo bez problemów technicznych i opóźnień w transmisji. Mogą z niej korzystać wyłącznie osoby dysponujące łączem o przepustowości co najmniej 1 Mb/s.

— Zapewnimy dostęp nie tylko do transmisji meczów, ale także do dodatkowych materiałów, statystyk i narzędzi społecznościowych, takich jak komunikatory — zapowiada Piotr Czapski.

Oferta skierowana jest także do nowych klientów Netii — tych, którzy podpiszą umowę do 15 maja.

Piotr Czapski podał, że w marcu z jej usług internetowych korzystało 258 tys. osób. Około 80 proc. z nich ma łącze co najmniej 1 Mb/s. Podtrzymał wcześniejsze prognozy dotyczące 400 tys. klientów na koniec 2008 r.

14,90

zł Za taką kwotę klienci Netii mogą obejrzeć 31 meczów rozgrywanych w ramach Euro 2008.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KL

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Netia pokaże Euro 2008