Średni koszt wynajmu kawalerki w Paryżu przekroczył 1 tys. EUR

opublikowano: 02-04-2019, 12:16

Nieruchomości w stolicy Francji drożeją. Rosną zarówno ceny sprzedaży, jak i koszty wynajmu.

W poniedziałek pojawiła się informacja, że średnia cena metra kwadratowego mieszkania w Paryżu doszła do 10 tys. EUR. Dzień poźniej Le Figaro podało, że średnia cena wynajmu kawalerki w stolicy Francji przekroczyła 1 tys. EUR miesięcznie.
Wysokie ceny sprzedaży i wynajmu tłumaczone są brakiem nowych budynków mieszkalnych. Jednocześnie wciąż utrzymuje się wysoki popyt, co powoduje, że właściciele nieruchomości mogą dyktować ceny. 

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, thelocal.fr

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy