Zamów osobiste życzenia od gwiazd i pomóż innym

opublikowano: 24-12-2018, 10:21

Jarosław Kuźniar ruszył z nowym biznesem – spersonalizowanymi wideo życzeniami od gwiazd.

Za pośrednictwem platformy Funwisher będzie można zamówić osobiste życzenia w formie nagrania wideo od polskich gwiazd.

Zobacz więcej

Jarosław Kuźniar

Łukasz Dejnarowicz / FORUM

Jak zapowiada startup, na platformie Funwisher będzie można otrzymać spersonalizowane życzenia między innymi od Roberta Lewandowskiego, Kuby Wojewódzkiego, Borysa Szyca czy też Tomasza Zimocha.

To startup, założony ponad półtora roku temu przez specjalistów od personalizacji video z firmy Vintom, dziennikarza i podróżnika Jarosława Kuźniara oraz Partnerów biznesowych i merytorycznych.

- Każda osoba, która dzisiaj jest na naszej platformie miała ten sam kłopot. Fani nie chcieli już autografów i selfie, ale krótkie video dla mamy, brata, babci. Nagrywanie takich filmów w takiej liczbie jest nie do pogodzenia. Znaleźliśmy na to sposób - mówi Jarosław Kuźniar, współzałożyciel Funwishare.com.

Jak tłumaczy Funwisher przełomowym pomysłem okazało się przekonanie Jerzego Owsiaka do skorzystania z technologii i osobistego podziękowania ludziom, którzy wpłacili pieniądze na WOŚP oraz grupie wolontariuszy.

Nagranie spotkało się z pozytywnym odzewem i już w kolejnym finale WOŚP będzie można usłyszeć osobiste: „Siema Aniu, właśnie trafiło do nas Twoje 50 złotych. Mogę za to przeszkolić młodych ludzi z udzielania pierwszej pomocy”.

Jak podkreśla Jarosław Kuźniar, partnerom w Funwisher.com zależało na tym, by każdy film z ich udziałem wspierał też cel charytatywny. Dlatego też osoba zamawiająca wideo ma też obowiązek wybrać fundację, której wspólnie z gwiazdą pomoże wpłacając pieniądze na jej konto.

- W tym świątecznym czasie wspieramy PAH i akcję dożywiania Pajacyk – dodaje dziennikarz.

Przypomnijmy, w 2015 r. Jarosław Kuźniar po 9 latach pożegnał się z widzami TVN24, gdzie dał się poznać szerszej publiczności. Wówczas dziennikarz postanowił poświęcić się swojemu startupowi Goforworld, który związane jest z podróżami czyli również prywatną pasją gwiazdy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KŁ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu