Agro - Bakałarzewo

Marta Biernacka
07-04-2004, 00:00

I miejsce Województwo podlaskie

Firma rozpoczęła działalność w 1992 r., był to skład celny o nazwie Agro. Jako Biuro Handlowe Agro-Bakałarzewo istnieje od 2000 r. 51 proc. udziałów ma firma Kawgod.

— Potrzebowaliśmy udziałowca. Konkurencja w branży jest duża, a klienta zdobywa się głównie umiejętnością poruszania się po rynku — mówi Michał Goszczak, dyrektor BH Agro-Bakałarzewo.

Spółka zajmuje się handlem środkami produkcji dla gospodarstw rolnych, głównie dużych, oraz skupem płodów rolnych dla zakładów przetwórczych, który obecnie stanowi 20 proc. obrotów firmy.

— Zamierzamy dalej rozwijać ten segment działalności. Planujemy, że osiągnie on pułap 50 proc. całości sprzedaży — mówi Michał Goszczak.

Agro-Bakałarzewo prowadzi sprzedaż w całej Polsce za pośrednictwem przedstawicieli terenowych. Firma nie zamierza więc na razie ruszać na podbój zachodnich rynków.

Michał Goszczak dyrektor Biura Handlowego Agro-Bakałarzewo

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Biernacka

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Strona główna / Agro - Bakałarzewo