Firmy wróżą dobry rok

opublikowano: 28-05-2019, 22:00

W tym roku wszystkiego będzie więcej: zagranicznych wyjazdów motywacyjnych, uczestników i przychodów dla branży — prognozują firmy zrzeszone w Stowarzyszeniu Organizatorów Incentive Travel (SOIT), które w tym roku obchodzi 10-lecie.

W ubiegłym roku 22 członków SOIT miało 213,4 mln zł przychodów, w tym przewidują 224,4 mln zł. Ponieważ swój udział w rynku firm organizujących zagraniczne wyjazdy incentive szacują na 33 proc., to jego wartość w 2018 r. oceniają na 652,9 mln zł. W ubiegłym roku firmy z SOIT zorganizowały 646 zagranicznych wyjazdów incentive, a w tym zakładają wzrost do 695. Średnia długość wyjazdów do Europy urosła w ubiegłym roku z trzech do czterech dni, a poza Europę spadła z ośmiu do siedmiu. Średnia liczebność grup obsługiwanych przez firmy wyniosła w ubiegłym roku 42, a w tym jest prognozowana jest na 43.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Małgorzata Grzegorczyk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy