NANOGROUP S.A.: Korekta skonsolidowanego i jednostkowego raportu rocznego za rok 2017

opublikowano: 2018-05-02 22:13

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załącznikĂłw:
Sprawozdanie_z_badania_rocznego_sprawozdania_skonsolidowanego_-_2017_rok.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)
Sprawozdanie_Zarządu_z_dzialalności_NanoGroup_S.A._i_Grupy_Kapitalowej_-2017_rok.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 9 / 2018
Data sporządzenia: 2018-05-02
Skrócona nazwa emitenta
NANOGROUP S.A.
Temat
Korekta skonsolidowanego i jednostkowego raportu rocznego za rok 2017
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd NanoGroup S.A. ("Spółka", "Emitent”) informuje, że w opublikowanym przez Spółkę w systemie ESPI skonsolidowanym i jednostkowym raporcie rocznym za rok 2017, w wyniku technicznych aspektów nie załączył się prawidłowo plik „Sprawozdanie Zarządu z działalności Spółki i Grupy Kapitałowej NanoGroup za rok 2017”, a także nie załączył się plik „Sprawozdanie z badania skonsolidowanego sprawozdania finansowego za 2017 rok”. W związku z powyższym Spółka przekazuje do publicznej wiadomości skorygowany skonsolidowany raport roczny oraz skorygowany jednostkowy raport roczny uzupełnione o brakujące pliki.

Szczegółowa podstawa prawna: art. 56 ust. 1 pkt. 2 lit. a) ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. z 2016 r. poz. 1639 ze zm.) w związku z § 6 ust. 4 Rozporządzenia Ministra Finansów dnia 19 lutego 2009 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. z 2014 r. poz. 133 ze zm.)
Załączniki
Plik Opis
Sprawozdanie z badania rocznego sprawozdania skonsolidowanego - 2017 rok.pdfSprawozdanie z badania rocznego sprawozdania skonsolidowanego - 2017 rok.pdf Sprawozdanie z badania skonsolidowanego rocznego SF za 2017 r.
Sprawozdanie Zarządu z działalności NanoGroup S.A. i Grupy Kapitalowej -2017 rok.pdfSprawozdanie Zarządu z działalności NanoGroup S.A. i Grupy Kapitalowej -2017 rok.pdf Sprawozdanie Zarządu z działalności NG i GK za 2017 rok

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2018-05-02 Marek Borzestowski Prezes Zarządu Marek Borzestowski
2018-05-02 Adam Kiciak Członek Zarządu Adam Kiciak