VEE S.A.: Zakończenie istotnego etapu wprowadzania na rynek produktu oferowanego przez spółkę zależną Vee Care sp. z o.o.

opublikowano: 2023-03-23 16:19

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 5 / 2023
Data sporządzenia: 2023-03-23
Skrócona nazwa emitenta
VEE S.A.
Temat
Zakończenie istotnego etapu wprowadzania na rynek produktu oferowanego przez spółkę zależną Vee Care sp. z o.o.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Vee SA (dalej “Spółka”, “Emitent”) podaje do publicznej wiadomości informacje, że zakończony został ostatni etap testów pierwszego z modułów produktu Vee Health Suite, tj. standardowego („pudełkowego”) rozwiązania dla branży medycznej oferowanej przez spółkę zależną Emitenta – Vee Care sp. z o.o. Pierwszy moduł związany jest z potwierdzaniem i odwoływaniem terminów wizyt medycznych. O planach udostępnienia produktu spółka informowała w raporcie okresowym EBI 2/2023 za IV kwartał 2022 r.
Produkt został skierowany do sprzedaży. Wyniki pierwszych działań sieci sprzedażowej będą możliwe do zaobserwowania najwcześniej w drugim kwartale 2023 r.

Jednocześnie Zarząd informuje, że w kolejnych kwartałach bieżącego roku do sprzedaży powinny zostać przekazane kolejne moduły przedmiotowego produktu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-03-23 Dawid Wójcicki Prezes Zarządu Dawid Wójcicki