Graj w Zakłady Specjalne LOTTO, wygrywaj i wspieraj Program Stypendialny „100 na 100”

opublikowano: 28-10-2018, 22:00

Do 10 listopada 2018 r. trwa sprzedaż gry liczbowej LOTTO — Zakłady Specjalne.

To wyjątkowa gra, która została zorganizowana na specjalną okazję — 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Część stawek, wpłaconych za udział w grze zostanie przekazana na cel dobroczynny, jakim jest Program Stypendialny „100 na 100” im. Haliny Konopackiej i Ignacego Matuszewskiego, którego organizatorem jest Fundacja LOTTO oraz Totalizator Sportowy. W grze występują trzy stopnie wygranych, za trafienie trzech, czterech lub pięciu liczb. Zasady gry są proste, należy skreślić 5 z 45 liczb. Można zagrać na chybił trafił lub wytypować własne liczby za pomocą blankietu. Pojedynczy zakład kosztuje jedyne 5 zł. Uroczyste losowanie wyników odbędzie się 10 listopada o 21:40 w Studio LOTTO.

W 2018 mija 100 lat od odzyskania przez Polskę niepodległości. Totalizator Sportowy aktywnie uczestniczy w wielu wydarzeniach związanych z obchodami jubileuszu. Dodatkowo proponuje własne inicjatywy m.in. wspiera Program stypendialny „100 na 100” Fundacji LOTTO. Stu wyróżniających się studentów otrzyma roczne stypendium w wysokości 15 tys. zł. Łącznie na stypendia spółka przeznaczy 1,5 mln zł. Stypendium będzie wypłacane co miesiąc, od stycznia do grudnia 2019 r., w kwocie 1250 zł. Program skierowany jest do studentów, którzy oprócz dobrych wyników w nauce, osiągają sukcesy w dodatkowych dziedzinach oraz są aktywni społecznie.

Jest o co walczyć, wartość stypendium będzie można przeznaczyć na pogłębianie wiedzy i swoich zainteresowań — np. na kursy, podręczniki, sprzęt komputerowy czy oprogramowanie, opłaty rekrutacyjne, uczestnictwo w konferencjach itd. 30 proc. kwoty zaś będzie można wydać na inne, dowolne potrzeby np. wyjście do teatru, kina czy kawiarni. Wnioski są dostępne na stronie www.fundacjalotto.pl/100stypendiow/. Nabór trwa do Święta Niepodległości czyli 11 listopada 2018 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy