Putin najadł się wstydu (WIDEO)

DI, telegraph.co.uk
opublikowano: 13-05-2011, 12:41

Tłum obserwatorów, nowe rosyjskie „auto dla ludu” i premier dumnie reklamujący produkt swojego narodu. I tylko jeden zgrzyt w sielankowym obrazie... Silnik nie chce odpalić.

Rosyjski premier Władimir Putin przyjechał do fabryki samochodów w Togliatti specjalnie na promocyjny event nowej Łady Granta, auta przygotowanego dla masowego odbiorcy w Rosji. Jak podaje dziennik „The Daily Telegraph” pojazd ma kosztować nie więcej niż równowartość 5 tys. GBP.

Premier wsiada do Łady, ale nie wie co go czeka (fot. YouTube)
Premier wsiada do Łady, ale nie wie co go czeka (fot. YouTube)
None
None

Podczas prezentacji Putin dumnie wsiadł do samochodu razem z przedstawicielami kadry menedżerskiej Łady i miał odbyć krótką przejażdżkę promocyjną. Samochód nie chciał jednak odpalić. Premier zachował zimną krew i próbował do skutku, czyli pięć razy.

W końcu się udało, ale i tak kamery zarejestrowały cały przebieg żmudnego pobudzania samochodu do życia przez przywódcę supermocarstwa. Później ktoś umieścił filmik na YouTube i... powstał nowy hit internetowy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, telegraph.co.uk

Polecane