Putin najadł się wstydu (WIDEO)

DI, telegraph.co.uk
opublikowano: 13-05-2011, 12:41

Tłum obserwatorów, nowe rosyjskie „auto dla ludu” i premier dumnie reklamujący produkt swojego narodu. I tylko jeden zgrzyt w sielankowym obrazie... Silnik nie chce odpalić.

Rosyjski premier Władimir Putin przyjechał do fabryki samochodów w Togliatti specjalnie na promocyjny event nowej Łady Granta, auta przygotowanego dla masowego odbiorcy w Rosji. Jak podaje dziennik „The Daily Telegraph” pojazd ma kosztować nie więcej niż równowartość 5 tys. GBP.

Zobacz więcej

Premier wsiada do Łady, ale nie wie co go czeka (fot. YouTube)

Podczas prezentacji Putin dumnie wsiadł do samochodu razem z przedstawicielami kadry menedżerskiej Łady i miał odbyć krótką przejażdżkę promocyjną. Samochód nie chciał jednak odpalić. Premier zachował zimną krew i próbował do skutku, czyli pięć razy.

W końcu się udało, ale i tak kamery zarejestrowały cały przebieg żmudnego pobudzania samochodu do życia przez przywódcę supermocarstwa. Później ktoś umieścił filmik na YouTube i... powstał nowy hit internetowy.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, telegraph.co.uk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Motoryzacja / Putin najadł się wstydu (WIDEO)