Sonda

MK
opublikowano: 19-04-2007, 00:00

Czy tytuł Gazeli Biznesu pomaga w biznesie?

Izabella Suchorzyńska

menedżer ds. marketingu, Nova Trading z Torunia

Wyróżnienie w rankingu pokazuje obiektywną ocenę naszej firmy przez niezależną wywiadownię gospodarczą — trudno o lepszą rekomendację i potwierdzenie rzetelności przedsiębiorstwa. Staramy się wykorzystać tytuł do kreowania wizerunku Nova Trading jako firmy dynamicznej, ciągle rozwijającej się, rzetelnej, odpowiedzialnej. Na imprezie gazelowej, już po rozdaniu statuetek, w części bankietowej, można porozmawiać z ludźmi z branży, czy spotkać kolegę ze szkolnej ławy, który robi karierę w jakiejś firmie.

Zbigniew Ciesielski

prezes zarządu, firma Trops z Torunia

Dzięki temu tytułowi dostawcy towarów handlowych oceniają nas jako firmę nastawioną na rozwój, zdobywającą rynek, z dużymi możliwościami w przyszłości. Warto być w tym rankingu.

Dorota Drobek

PHZ Pol-Trade z Bydgoszczy

Naszymi klientami są małe, średnie i duże firmy przemysłowe działające w rozmaitych branżach, a bycie Gazelą Biznesu pomaga w kreowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Wyróżnienie jest również dowodem na to, że prężnie się rozwijamy — doceniają to kontrahenci. Dlatego logo Gazeli Biznesu chętnie zamieszczamy w materiałach informacyjno-reklamowych, na stronach internetowych oraz wykorzystujemy do wizualnej prezentacji firmy. Gazele Biznesu są jak dotąd jedynym ze znanych nam profesjonalnych rankingów, którego forma jest jasna, przejrzysta i niekomercyjna.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu