Czytasz dzięki

Techniczna pomyłka z trailerem „Ghostrunnera”

GSU
opublikowano: 31-08-2020, 14:59

Spółka All in! Games, która jest współwydawcą gry „Ghostrunner” potwierdza techniczką pomyłkę, w wyniku której na Steam pojawiła się robocza wersja trailera gry. Daty, która tam się znalazłą nie należy jednak traktować jako wiążącej daty premiery.

„Jesteśmy świadomi komentarzy i dyskusji na forach internetowych dotyczących wycieku daty premiery gry Ghostrunner. W związku z faktem, iż finalna data premiery tego tytułu jest w trakcie ustalania, nie jesteśmy w stanie nic potwierdzić” – podała spółka w komunikacie.

Wczoraj na Steam spółka opublikowała nowy trailer gry. W internecie i mediach społecznościowych pojawiły się liczne informacje, że pierwszy zwiastun był błędny i na końcu zawierał informację o dacie premiery gry. Liczne źródła wskazują, że znalazła się tam data 27 października. Po chwili zniknął. 

„Informujemy, że doszło do technicznej pomyłki, w wyniku której na platformie Steam pojawiła robocza wersja trailera i została ona niezwłocznie zamieniona. Nie należy traktować daty, która się tam pojawiła jako wiążącej, czy też prawdopodobnej, gdyż jak wspominamy powyżej, decyzja odnośnie oficjalnej daty premiery jest w trakcie ustalania” – All in! Games.

Wiele osób łączyło to „potkniecie” z porannym komunikatem o rezygnacji prezes One More Level, która to spółka jest producentem gry. Sama producent tłumaczył to nowymi planami zawodowymi prezes.

.

Rynek gier
Newsletter z wiadomościami nt. branży gamingowej oraz polskich producentów gier komputerowych.
ZAPISZ MNIE
×
Rynek gier
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Newsletter z wiadomościami nt. branży gamingowej oraz polskich producentów gier komputerowych.
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane