Trener reprezentacji Polski został kierowcą ciężarówki

opublikowano: 05-12-2019, 22:00

Były selekcjoner męskiej kadry hokeju na trawie i trener Grunwaldu Poznań, mistrza kraju, zamienił karierę w branży sportowej na pracę, która — jak mówi — „jest spełnieniem jego marzeń z dzieciństwa”. Karol Śnieżek po zakończeniu pracy jako trener w czerwcu tego roku postanowił „odpocząć” i został kierowcą tira.

— Uprawnienia nabyłem już jakiś czas temu, gdy jeszcze byłem trenerem — mówi Karol Śnieżek.

Od dzieciństwa interesował się dużymi samochodami, a pasją zaraził go wujek. Przez ostatnie miesiące zatrudniał się jako kierowca i podróżował po całej Europie, traktując to jako hobby. Podkreśla, że na tira nie przesiadł się z powodów finansowych, ale nie wyklucza, że w przyszłości stanie się to jego źródłem utrzymania. — Przyznam, że nawet nie wiedziałem, że zawód kierowcy jest bardzo pożądany, a ja za kółkiem zarabiałem więcej niż jako selekcjoner reprezentacji — mówi Karol Śnieżek. Pracując jako trener, Karol Śnieżek prowadził jednocześnie własną firmę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Rogala

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane