Zatrzymano dyrektora Agencji Nieruchomości Rolnych

Polska Agencja Prasowa SA
14-07-2005, 10:51

Wydział do walki z korupcją wrocławskiej policji zatrzymał dyrektora Agencji Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu, Stanisława S. - poinformowała w czwartek PAP Beata Tobiasz z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Wydział do walki z korupcją wrocławskiej policji zatrzymał dyrektora Agencji Nieruchomości Rolnych we Wrocławiu, Stanisława S. - poinformowała w czwartek PAP Beata Tobiasz z biura prasowego dolnośląskiej policji.

Dodała, że Stanisław S. został zatrzymany w środę po południu w związku z przyjęciem i żądaniem korzyści majątkowych oraz niedopełnieniem obowiązków.

Obecnie jest przesłuchiwany w Prokuraturze Okręgowej we Wrocławiu, gdzie mają mu zostać postawione zarzuty.

Zatrzymanie ma związek z uchybieniami w działalności agencji. W areszcie znajduje się już jeden z zastępców dyrektora placówki, Zbigniew N., któremu postawiono zarzuty przyjęcia co najmniej trzech łapówek o wartości 135 tys. zł.

Zarzuty fałszowania dokumentów postawiono też trzem innym pracownikom.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Zatrzymano dyrektora Agencji Nieruchomości Rolnych