Czytasz dzięki

Zwinne zarządzanie, produkcja kontraktowa, obróbka metalu

  • Materiał partnera
opublikowano: 20-05-2019, 09:32

eba sp. z o.o. - zwinne metodyki stosujemy na co dzień. Sprawdzamy je pracując na projektach łączących METAL (który jest podstawą naszej działalności) z różnymi TWORZYWAMI, DREWNEM, SZKŁEM, GRAFIKĄ i INSTALACJAMI ELEKTRYCZNYMI.

Jesteśmy polską, rodzinną firmą z siedzibą w Krośnie (woj. Podkarpackie). Od przeszło 40 lat zajmujemy się produkcją przemysłową, specjalizując się w obróbce METALU. Oferujemy produkcję kontraktową, zarządzanie projektami, produkcję na zamówienie.  Pracowanie na projektach jest naszą codziennością. Stopień ich złożoności uzależniony jest od konkretnych oczekiwań klienta. Od prostych metalowych, powtarzalnych i wielkoseryjnych projektów (gdzie całość bazuje niekiedy wyłącznie na metalu, a wielkość serii oscyluje w granicach 1000 - 5000 sztuk wyrobu gotowego) po produkty złożone, łączące metal z różnymi materiałami (realizowane serie kształtują się na poziomie 200-500 sztuk wyrobu gotowego). Sztukę łączenia materiałów zdobyliśmy między innymi dzięki wieloletniej współpracy z klientami branży POS.

Od 1978 roku zajmujemy się produkcją przemysłową, zdobywając wiedzę ekspercką. To ona daje naszym klientom bezpieczeństwo i pewność co do jakości i terminowości realizacji. Za co na co dzień jesteśmy cenieni? Za zwinne podejście do pracy, metodyczność i kompleksowość obsługi projektu. 

Oferujemy zaawansowane technologie i narzędzia, żeby dostarczyć naszym klientom rozwiązania szyte na miarę. Do naszych kompetencji należą m.in.: kompleksowa obsługa projektów | obróbka blachy | obróbka drutu | obróbka kształtowników | obróbka skrawaniem | spawanie, zgrzewanie | technologie połączeń | przygotowanie powierzchni | wykończenie powierzchni | montaż i pakowanie | logistyka | kontrola jakości .

eba w liczbach:

- obrabiamy około 3 163 tony stali w skali roku,

- 7500 m² powierzchni zakładu przeznaczyliśmy na obróbkę metalu, 

- miesięcznie wpływa do nas ok 196,6 zapytań ofertowych, 

- wykonujemy średnio 56 prototypów/m-c,

- zatrudniamy 250 wyspecjalizowanych pracowników ekspertów z regionu, doświadczonych praktyków, 

- w tym 11 project managerów, 

- oraz 17 konstruktorów i inżynierów,

 - pracujemy w 5 językach (polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim)

- 3 - znajdziesz nas w Krośnie, Gdyni oraz Warszawie

Stawiamy na zespół specjalistów – project managerów, konstruktorów i technologów – ściśle współpracujący z klientem. Dzięki temu na każdym etapie realizacji projektu, możemy zwinnie reagować nawet na niespodziewane zdarzenia. Wdrażając projekty, korzystamy z narzędzi optymalizujących cały proces, zwiększających wydajność i pozwalających skutecznie realizować wiele zleceń równolegle (CDN XL, IPO SYSTEM, SOLID WORKS, a także AUTOCAD).

Wdrożyliśmy własny system zarządzania jakością, pobierający dane z IPO oraz PDM, dzięki czemu płynnie kontrolujemy każdy pojedynczy etap produkcji, począwszy od przygotowania realizacji po logistykę. 

Świadomi wpływu naszych działań na środowisko stawiamy na odnawialne źródła energii, dlatego:

- w 2019 roku wdrożyliśmy mikroinstalację wiatrową (OZE), składającą się z 2 turbin, każda o mocy 2800W,

- a w niedalekiej przyszłości, również w tym roku, planujemy wybudować parking fotowoltaiczny, na terenie siedziby firmy w Krośnie.

Szukasz doświadczonego dostawcy specjalizującego się w obróbce metalu? Nie szukaj więcej – znalazłeś! 

eba sp. z o.o.

Laureat Gazeli Biznesu 2018

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej eba sp. z o.o.  i kontaktu e-mail: eba@eba.pl. 

Znajdziesz nas również na LinkedIn oraz YouTube 

Do zobaczenia w Krośnie w eba sp. z o.o

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane