7Levels drepcze na NewConnect

opublikowano: 10-10-2017, 12:01
aktualizacja: 10-10-2017, 12:02

Kolejny reprezentant branży gier chce zaistnieć na giełdzie. Od 10 do 19 października 2017 r. są przyjmowane zapisy na akcje krakowskiej spółki 7Levels.

Firma rozpoczęła działalność jako podwykonawca innych wydawców gier mobilnych i dopiero teraz planuje wypuścić własny tytuł na platformę Nintendo Switch. Gra ma być technicznie gotowa na przełomie października i listopada 2017 r., po czym rozpocznie się jej certyfikacja przez Nintendo.

Na rynkowy sukces nie chce czekać udziałowiec mający 20 proc. akcji. W ramach oferty publicznej estoński OU Blite Fund chce sprzedać 61 proc. swoich akcji. Na rynek trafią też walory nowej emisji. Gdyby wszystkie stare i nowe akcje znalazły nabywców, w rękach nowych akcjonariuszy znajdzie się 11,4 proc. spółki.

Zapisy od inwestorów indywidualnych przyjmowane będą po cenie 75 zł. Cena emisyjna zostanie podana dzień po zakończeniu zapisów. W memorandum spółka podała jednak, że z nowej emisji chce pozyskać na rozwój 1,5-1,7 mln zł. To zaś oznacza, że satysfakcjonuje ją również 60 zł za akcję. 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu