BENEFIT SYSTEMS S.A.: Zawarcie aneksu do znaczącej umowy kredytu z Bankiem Zachodnim WBK S.A.

opublikowano: 2014-05-22 15:43

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 17 / 2014
Data sporządzenia: 2014-05-22
Skrócona nazwa emitenta
BENEFIT SYSTEMS S.A.
Temat
Zawarcie aneksu do znaczącej umowy kredytu z Bankiem Zachodnim WBK S.A.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd Benefit System S.A. (dalej Spółka) w nawiązaniu do Raportu Bieżącego z dnia 18 lipca 2012 roku oraz Raportu Bieżącego z dnia 6 lutego 2014 roku, informuje iż w dniu dzisiejszym Spółka otrzymała podpisany przez Bank Zachodni WBK S.A. aneks do umowy o wielocelową i wielowalutową linię kredytową z Bankiem Zachodnim WBK S.A. z siedzibą we Wrocławiu (dalej Bank).

Przedmiotem aneksu jest zwiększenie przyznanej linii kredytowej do łącznej kwoty 35 000 000,00 złotych z dotychczasowej kwoty 25 000 000,00 złotych.

W pozostałym zakresie aneks nie zmienia dotychczasowych postanowień umowy.

Pomiędzy Spółką a Bankiem nie ma żadnych powiązań. Nie występują również żadne powiązania pomiędzy osobami zarządzającymi lub nadzorującymi Spółką a osobami zarządzającymi lub nadzorującymi Bank.

Kryterium uznania umowy za znaczącą jest fakt, iż wartość tej umowy przekracza 10 % kapitałów własnych Spółki.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2014-05-22 Tomasz Józefacki Prezes Zarządu Spółki
2014-05-22 Izabela Walczewska-Schneyder Członek Zarządu Spółki