CERTUS: Przejście udziałów spółki stowarzyszonej ASF SEED FUND sp. z o.o. na spółkę zależną od Emitenta
opublikowano: 2014-04-30 13:33
Zarząd Spółki Certus Capital S.A. z siedzibą we Wrocławiu (\"Emitent\") informuje, iż w dniu 30 kwietnia 2014 r. nastąpiło przejście wszystkich posiadanych przez Emitenta udziałów spółki ASF SEED FUND sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu z Emitenta na Certus Capital S.A. - Inwestycje - Sp. k. (\"Spółka Zależna\").
W wyniku powyższego ASF SEED FUND sp. z o.o. stała się spółką stowarzyszoną ze Spółką Zależną.
Powyższe zmiana wynika z idei docelowego funkcjonowania Grupy Kapitałowej Certus Capital S.A. w formie struktury holdingowej, przy czym Emitent skupi się na kontroli i nadzorowaniu podmiotów z Grupy Kapitałowej. Opisane powyżej zmiany są zgodne ze strategią rozwoju Grupy, która została wskazana w rozdziale 4.12.2 Dokumentu Informacyjnego Certus Capital S.A. z dnia 7 listopada 2013 r.
Podstawa prawna: 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu \"Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect\".
Osoby reprezentujące spółkę:
- Tomasz Puźniak-Prezes Zarządu