[2001/01/08 09:08] KROSNO S.A. - wręczenie certyfikatu akredytacji Laboratorium Ochrony Środowiska
KHS 2/2001
Zarząd Krośnieńskich Hut Szkła "KROSNO" S.A. informuje, iż w dniu 5.01.2001r. odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatu Akredytacji dla Laboratorium Ochrony Środowiska Krośnieńskich Hut Szkła "KROSNO" S.A, nadanego przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji w Warszawie.
Wdrożony przez laboratorium system zapewnienia jakości według normy PN-EN 45001 i przewodnika ISO/IEC nr 25 jest formalnym potwierdzeniem kompetencji technicznych do wykonywania badań i pomiarów określonych w zakresie akredytacji.
Zakres akredytacji obejmuje:
1/ badania czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy
2/ badanie imisji zanieczyszczeń powietrza atmosferycznego
3/ badanie emisji zanieczyszczeń powietrza atmosferycznego oraz zanieczyszczeń wody i ścieków.
Należy podkreślić, że Laboratorium Ochrony Środowiska KHS "KROSNO" S.A. jest jedynym w Regionie posiadającym taki szeroki zakres akredytacji. Laboratorium świadczy usługi dla jednostek zewnętrznych w zakresie posiadanych uprawnień.
Podstawa prawna: art.81.1 pkt 2 "PPO"
Podpisy osób reprezentujących spółkę
01-01-08 Łukasz Zborowski Prezes Zarządu
01-01-08 Jolanta Nadwyczawska Członek Zarządu