LC CORP S.A.: Przekroczenie przez Akcjonariusza 5% w ogólnej liczbie głosów na WZ Spółki

opublikowano: 2007-06-29 17:31

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 11 / 2007
Data sporządzenia: 2007-06-29
Skrócona nazwa emitenta
LC CORP S.A.
Temat
Przekroczenie przez Akcjonariusza 5% w ogólnej liczbie głosów na WZ Spółki
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd LC Corp S.A. informuje, że w dniu 28 czerwca 2007 r. Spółka otrzymała pisemne zawiadomienie od Commercial Union Powszechne Towarzystwo Emerytalne BPH CU WBK S.A. ("CU OFE"), w którym na podstawie art. 69 ust. 1 i ust. 4 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (Dz. U. Nr 184, poz. 1539) informuje , że w wyniku zapisu i objęcia akcji zwykłych na okaziciela serii A-H oraz praw do akcji serii J spółki LC Corp S.A., CU OFE przekroczył udział 5% w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.
Przed transakcjami zapisu i objęcia oferowanych przez akcji Spółki i praw do akcji serii J Spółki, CU OFE nie posiadał papierów wartościowych dających prawo do głosu na Walnym Zgromadzeniu Spółki.
Po dokonaniu transakcji i rejestracji, według stanu na dzień 26 czerwca 2007 r. CU OFE posiadał łącznie 25.000.000 sztuk akcji i praw do akcji Spółki. Po rejestracji akcji serii J CU OFE będzie posiadał 25.000.000 akcji stanowiących 5,6% kapitału zakładowego Spółki i uprawniających do 25.000.000 głosów na Walnym Zgromadzeniu, co stanowi 5,6% ogólnej liczby głosów.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2007-06-29 Konrad Dubelski Prezes Zarządu
2007-06-29 Waldemar Horbacki Wiceprezes Zarządu