MIRBUD S.A.: Powołanie Wiceprezesa Zarządu MIRBUD S.A. na kolejną kadencję

opublikowano: 2022-05-12 17:53

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 24 / 2022
Data sporządzenia: 2022-05-12
Skrócona nazwa emitenta
MIRBUD S.A.
Temat
Powołanie Wiceprezesa Zarządu MIRBUD S.A. na kolejną kadencję
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd MIRBUD S.A. ("Emitent"), działając zgodnie z art. 56 ust. 1 pkt. 2 lit. a) ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, a także w związku z § 5 pkt 5 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim informuje, że w dniu 11 maja 2022 r. Rada Nadzorcza Emitenta, w związku z kończącą się kadencją Wiceprezesa Zarządu MIRBUD S.A. powołała do składu Zarządu Emitenta pana Sławomira Nowaka na kolejną pięcioletnią kadencję, powierzając mu funkcję Wiceprezesa Zarządu Spółki.

Uchwała weszła w życie z chwilą podjęcia.

Pan Sławomir Nowak posiada wykształcenie wyższe – jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Wydział Elektryczny – specjalność Automatyzacja Procesów Technologicznych. W 1999 roku Rada Wydziału Elektrycznego nadała mu tytuł Doktora Nauk Technicznych. W swojej karierze zawodowej pracował na stanowiskach kierowniczych w sektorach edukacji oraz budownictwa. W strukturze MIRBUD S.A. zajmował dotychczas stanowiska Zastępcy Dyrektora Generalnego MIRBUD S.A. oraz Dyrektora Kontraktu budowy hotelu Hilton w Warszawie. Od 25 maja 2012 r. uchwałą Rady Nadzorczej został powołany po raz pierwszy na stanowisko Wiceprezesa Zarządu MIRBUD S.A.

Pan Sławomir Nowak nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym. Pan Sławomir Nowak nie wykonuje działalności poza przedsiębiorstwem Emitenta, która byłaby konkurencyjna w stosunku do działalności Emitenta, a także nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członek organu spółki kapitałowej bądź w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu.

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-05-12 Jerzy Mirgos Prezes Zarządu
2022-05-12 Paweł Korzeniowski Członek Zarządu