TELL: Zmiana treści prospektu - podpisanie porozumienia dodatkowego do umowy o subemisje inwestycyjną

opublikowano: 2005-10-01 18:50

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
zmiana_tresci_prospektu-porozumienie_do_umowy_o_subemisje.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

KOMISJA PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH I GIEŁD
Raport bieżący nr 23 / 2005
Data sporządzenia: 2005-10-01
Skrócona nazwa emitenta
TELL
Temat
Zmiana treści prospektu - podpisanie porozumienia dodatkowego do umowy o subemisje inwestycyjną
Podstawa prawna
Art. 81 ust. 1 pkt 1 Ustawy PPO - informacja powodująca zmianę treści prospektu
Treść raportu:
Zarząd TELL S.A. informuje, że dnia 30 września 2005 roku, pomiędzy TELL S.A. a Bankiem Zachodnim WBK S.A., zawarte zostało Porozumienie Dodatkowe do umowy o subemisję inwestycyjną Akcji Serii B zawartej w dniu 24 września 2005 roku. Na podstawie ww. Porozumienia Dodatkowego, zobowiązaniem subemisyjnym objętych zostało 262.500 Akcji Serii B oferowanych w publicznej subskrypcji. W związku z ustaleniem ceny emisyjnej Akcji Serii B na poziomie 46,50 zł, ostateczna wartość zobowiązania subemisyjnego Banku Zachodniego WBK S.A. wynosi 12.206.250 zł.
W związku z powyższym zmianie uległy następujące części Prospektu emisyjnego TELL S.A., które zawarte są w załączniku do niniejszego raportu.
Załączniki
Plik Opis

zmiana treści prospektu-porozumienie do umowy o subemisję.pdf zmiana treści prospektu-porozumienie do umowy o subemisję.pdf

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2005-10-01 Rafał Stempniewicz Prezes Zarządu