Czytasz dzięki

Google opóźnia otwarcie biur w USA z powodu wzrostu zakażeń koronawirusem

opublikowano: 01-07-2020, 07:16

Google zdecydowało, że otworzy swoje amerykańskie biura około dwa miesiące później niż planowało z powodu nasilenia pandemii w niektórych stanach USA, informuje Reuters.

Spółka z grupy Alphabet poinformowała, że wszystkie biura Google w USA będą zamknięte przynajmniej do 7 września. Około miesiąc temu spółka zapowiadała otwarcie biur w większości miast w 10 proc. od 6 lipca i w maksymalnie 30 proc. od września. Zastrzegała wówczas, że będzie to zależeć od sytuacji.

- Wszyscy, którzy pracują z domu, kontynuujcie to dopóki nie otrzymacie wiadomości o zmianie od swojego menedżera – poinformował w wewnętrznym komunikacje Chris Rackow, wiceprezydent Google ds. globalnego bezpieczeństwa. – Nie spodziewamy się, aby ta wskazówka zmieniła się do poniedziałku, 7 września – dodał, zwracając uwagę, że ostatni wzrost przypadków zakażeń koronawirusem w USA pokazuje, iż „COVID-19 jest wciąż bardzo aktywny”.

Reuters przypomina, że w czerwcu liczba zakażeń koronawirusem wzrosła ponad dwukrotnie w 14 stanach USA, w tym w Kalifornii, Teksasie i na Florydzie.

b960cf00-66b9-11ea-bc55-0242ac130003
Zdrowy Biznes
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE
Zdrowy Biznes
autor: Katarzyna Latek
Wysyłany nieregularnie
Katarzyna Latek
Bądź na bieżąco z informacjami dotyczącymi wpływu pandemii koronawirusa na biznes oraz programów pomocowych
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś

Polecane