Jak rozliczyć projekt z dotacją UE

opublikowano: 20-11-2018, 22:00

12 grudnia w Warszawie odbędą się warsztaty dla przedsiębiorców, którzy chcą powalczyć o granty na nietuzinkowe pomysły realizowane w Unii Europejskiej.

Organizatorem wydarzenia jest Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych (KPK PB) UE. Przedstawiciele biznesu dowiedzą się, jak prawidłowo skalkulować budżet i zrealizować oraz rozliczyć projekt ze wsparciem z programu Horyzont 2020. „Instrument dla MŚP” (SME Instrument — ang.), który jest częścią wspomnianego programu, finansuje prace badawcze od etapu prototypu do wprowadzenia rozwiązania na rynek. Przedsiębiorcy w jego ramach mogą otrzymać wsparcie nie tylko finansowe, ale również coachingowe i szkoleniowe. Warto podkreślić, że wielu beneficjentów Horyzontu 2020 osiąga komercyjny sukces. Warsztaty poprowadzą eksperci KPK PB UE: Barbara Trammer i Bartosz Majewski. Wydarzenie odbędzie się w Instytucie Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie, ul. Pawińskiego 5B. Więcej informacji: www.kpk.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy