Kujawy i Pomorze: 5 mln zł na usługi biznesowe

opublikowano: 10-06-2019, 22:00

Firmy z regionu dostaną granty na usługi infrastrukturalne, szkoleniowe i doradcze świadczone przez instytucje otoczenia biznesu.

Granty pochodzą z poddziałania 1.4.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko- Pomorskiego („Wsparcie MŚP poprzez instytucje otoczenia biznesu”). Do podziału między wnioskodawców jest ponad 5 mln zł. Beneficjenci mogą liczyć na dofinansowanie do 85 proc. kosztów kwalifikowanych projektu. Wspomniane usługi będą oferowane m.in. przez parki technologiczne, akademickie inkubatory przedsiębiorczości, centra transferu technologii i innowacji. Co ważne, powinny one prowadzić działalność gospodarczą na terenie województwa kujawskopomorskiego co najmniej rok od momentu złożenia wniosku o dofinansowanie. Wnioski o unijne wsparcie należy składać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu (pl. Teatralny 2). Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na grudzień.

WAŻNA DATA

28.06 Od tego dnia będzie można składać wnioski o dotacje z poddziałania 1.4.2 RPO WK-P. Nabór zakończy się 12 lipca.

WIĘCEJ INFORMACJI www.mojregion.eu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy