Kujawy i Pomorze: 52 mln zł na podbój rynków

opublikowano: 26-04-2018, 22:00

To już ostatni dzwonek dla instytucji otoczenia biznesu (IOB), które chcą powalczyć o dotacje i pomóc firmom z regionu zdobyć nowe rynki.

To już ostatni dzwonek dla instytucji otoczenia biznesu (IOB), które chcą powalczyć o dotacje i pomóc firmom z regionu zdobyć nowe rynki. Granty oferuje poddziałanie 1.5.3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego („Wsparcie procesu umiędzynarodowienia przedsiębiorstw”). Do podziału między wnioskodawców są ponad 52 mln zł. O dotacje mogą starać się m.in. parki technologiczne, akademickie inkubatory przedsiębiorczości, centra transferu technologii i innowacji. Zrealizowane przez nie projekty pomogą firmom z woj. kujawsko-pomorskiego rozwinąć skrzydła poza Polską.

Przedsiębiorcy dostaną wsparcie doradcze IOB związane z tworzeniem kampanii marketingowych i reklamowych, prowadzeniem negocjacji z kontrahentami oraz certyfikacją produktów i usług. Granty pokryją też koszty udziału przedsiębiorców w krajowych i zagranicznych targach oraz misjach gospodarczych.

Unijne wsparcie pokryje 85 proc. wartości kosztów kwalifikowanych projektu. Wnioski o dofinansowanie należy składać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu (Plac Teatralny 2). Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na wrzesień.

WAŻNA DATA

30.4 Do tego dnia można ubiegać się o dotacje z poddziałania 1.5.3 RPO WK-P.

Więcej informacji :www.mojregion.eu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu