Lepper: W rozmowie z Kaczyńskim pojawił się wątek koalicji

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 11-01-2006, 18:35

Lider Samoobrony Andrzej Lepper przyznał w  środę, że w jego rozmowie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim pojawił się wątek koalicji rządowej z jego partią, ale "nie było żadnych konkretnych propozycji".

Lider Samoobrony Andrzej Lepper przyznał w  środę, że w jego rozmowie z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim pojawił się wątek koalicji rządowej z jego partią, ale "nie było żadnych konkretnych propozycji".

"PiS tego (koalicji) nie wyklucza (...) Nie wyklucza koalicji ani z nami, z LPR, czy z PSL, ani z Platformą" - powiedział Lepper.

Szef Samoobrony przyznał, że jego klub rozważy poparcie któregoś z wniosków o odwołanie marszałka Sejmu Marka Jurka. Do tej pory złożenie takich wniosków zadeklarowały kluby PSL i SLD. Posłowie uważają, że marszałek Sejmu złamał regulamin Izby, nie poddając pod głosowanie jednego z formalnych wniosków poselskich.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane