Małopolska: 37 mln zł na usługi

opublikowano: 14-07-2019, 22:00

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego (MARR) rozdzieli dotacje na usługi doradcze. Są one przeznaczone dla MŚP, które mają siedzibę w tym regionie.

Pieniądze pochodzą z poddziałania 3.4.5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego („Bon na specjalistyczne doradztwo”). W puli jest ok. 37 mln zł. — Chcemy pomóc przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu. Mogą oni liczyć na specjalistyczne usługi doradcze w takich dziedzinach, jak nowe technologie, sukcesja, ochrona własności intelektualnej. Eksperci pomogą też w ubieganiu się o unijne pieniądze z programów ramowych Komisji Europejskiej — wyjaśnia Małgorzata Popławska, prezes MARR. Zwraca uwagę, że wielu małopolskich przedsiębiorców prowadzących biznes przez wiele lat nie ma komu go przekazać — ale też nie wie, jak to zrobić. Stawką w konkursie jest grant w wysokości do 20 tys. zł. Więcej informacji: www.marr.pl/bonysukcesu.

31.12.2022 Do tego dnia można składać wnioski o dotacje.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy