Ministerstwo Infrastruktury informuje, że przyjęto przegląd istotnych problemów gospodarki wodnej dla obszarów dorzeczy

  • Komunikat partnera
opublikowano: 26-04-2021, 09:29

Ministerstwo Infrastruktury informuje, że przyjęto przegląd istotnych problemów gospodarki wodnej dla obszarów dorzeczy, opracowany w wyniku rozpatrzenia uwag i wniosków, które wpłynęły w terminie w trakcie sześciomiesięcznych konsultacji społecznych, ogłoszonych przez ministra właściwego do spraw gospodarki wodnej w dniu 18 grudnia 2019 r. na podstawie art. 319 ust. 4 pkt 2 ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. – Prawo wodne.

Wraz z przyjętym przeglądem istotnych problemów gospodarki wodnej dla obszarów dorzeczy jest publikowane uzasadnienie zawierające informacje o udziale społeczeństwa w półrocznych konsultacjach społecznych projektu tego dokumentu oraz o tym, w jaki sposób zostały wzięte pod uwagę i w jakim zakresie zostały uwzględnione uwagi i wnioski zgłoszone w związku z udziałem społeczeństwa w konsultacjach społecznych.

Z dokumentem można zapoznać się:

• na stronie gov.pl Ministerstwa Infrastruktury, w zakładce Ogłoszenia i obwieszczenia;

• w siedzibie Ministerstwa Infrastruktury – Departament Gospodarki Wodnej i Żeglugi Śródlądowej, ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa, pokój 307.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane