Mostostal Zabrze <MZAB.WA> zawarcie znaczącej umowy przez ZTS Sp. z o.o.

Polish Leasing Company LEASCO S.A.
11-09-2002, 18:14

ZAWARCIE ZNACZĄCEJ UMOWY PRZEZ ZTS SP. Z O.O.

Raport bieżący 110/2002

Zarząd Mostostal Zabrze - Holding S.A.(Emitent) informuje, że w dniu 10 września br. powziął wiadomość o podpisaniu w dniu 9 września br. przez Mostostal Zabrze - Zakład Transportu Samochodowego, Spedycji i Usług Serwisowych Sp. z o.o. (spółka zależna Emitenta) (Dealer) z Volvo Polska Sp. z o.o. (Importer) Umowy Dealerskiej Volvo (Umowa). W ramach Umowy Importer ustanowił Dealera jako niewyłącznego dealera, wyznaczając województwo śląskie jako obszar działania w zakresie dystrybucji podwozi samochodów ciężarowych, akcesoriów i części zamiennych do nich, sprzedawanych pod znakiem towarowym Volvo oraz nadbudów do podwozi samochodowych łącznie z częściami zamiennymi, a także świadczenia usług odnoszących się do oferowanych produktów, w szczególności takich jak naprawy i konserwacje, usługi gwarancyjne i serwisowe oraz przeglądy pojazdów.

Umowa stanowi wyraz woli kontynuowania dotychczasowych stosunków handlowych między stronami Umowy, a z chwilą jej zawarcia rozwiązaniu uległy wszystkie uprzednie porozumienia pomiędzy stronami, odnoszące się do spraw uregulowanych Umową.

Kryterium uznania powyższej Umowy za znaczącą wynika z faktu, iż przewidywana wartość przychodów Dealera z tytułu realizacji Umowy przekracza 10% wartości kapitałów własnych Emitenta.

Data sporządzenia raportu: 11-09-2002

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polish Leasing Company LEASCO S.A.

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Motoryzacja / Mostostal Zabrze &lt;MZAB.WA> zawarcie znaczącej umowy przez ZTS Sp. z o.o.