Norwegia czeka na polskie firmy technologiczne

Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Przedsiębiorcy mogą zdobyć nowe kontrakty podczas Oslo Innovation Week.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się:

  • jakie firmy mogą wziąć udział w Oslo Innovation Week
  • w jaki sposób można promować ofertę swojej firmy podczas tego wydarzenia

Norwegia czeka na polskie firmy technologiczne

opublikowano: 25-07-2022, 20:00
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Przedsiębiorcy mogą zdobyć nowe kontrakty podczas Oslo Innovation Week.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH) zaprasza firmy do udziału w polsko-norweskich spotkaniach biznesowych. Wydarzenie pod nazwą „Meet Polish innovative community: start-ups, scale-ups, accelerators and more” odbędzie się 28 września w centrum stolicy Norwegii. Będzie częścią czterodniowego programu Oslo Innovation Week, wydarzenia poświęconego innowacjom z obszarów IT, fintech, smart city i proptech. Tydzień innowacji przyciąga corocznie ponad 30 tys. przedsiębiorców, inwestorów i przedstawicieli korporacji nie tylko z krajów nordyckich.

Polskie firmy będą mogły zaprezentować swoją ofertę podczas sesji pitchingowej. Organizatorzy podkreślają, że szczególnie mile widziane są start-upy i scale-upy, których rozwiązania mogą przyczynić się do transformacji gospodarek w kierunku zeroemisyjności.

Oprócz prezentacji polskich firm odbędą się wystąpienia i dyskusje panelowe na temat otwartej bankowości, zastosowań sztucznej inteligencji oraz oferty wsparcia start-upów. Wśród publiczności i prelegentów spodziewani są eksperci, praktycy, reprezentanci firm inwestycyjnych instytucji wspierania biznesu z obu krajów. Szczegółowa agenda jest w trakcie opracowania i zostanie przesłana wszystkim zarejestrowanym uczestnikom.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak uczestnicy ponoszą koszty zakwaterowania i transportu. Zgłaszać się do udziału w spotkaniach można do31 sierpnia. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoś się

Link do rejestracji:

https://www.paih.gov.pl/rekrutacja-Oslo_Innovation_Week_2022

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.