Projprzem: Wiemy, jak korzystać z unijnych pieniędzy

Henryk Chyliński
opublikowano: 14-03-2005, 00:00

PROJPRZEM specjalizuje się w kompleksowej realizacji obiektów budownictwa ogólnego, przemysłowego i użyteczności publicznej oraz obiektów infrastruktury komunalnej i komunikacyjnej. Ważnym elementem oferty firmy jest wytwarzanie i montaż budowlanych konstrukcji stalowych, konstrukcji aluminiowych oraz metalowych urządzeń technicznych.

Blisko 80 proc. produkcji certyfikowanych zakładów PROJPRZEM trafia od kilkunastu lat na rynki zagraniczne, głównie do Niemiec, gdzie posiadamy status solidnego dostawcy. Od momentu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej do grona naszych zagranicznych partnerów dołączyli klienci z Francji, Danii i Holandii. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z firmami angielskimi i szwedzkimi.

Na rynku polskim chlubimy się wykonawstwem kompletnych obiektów budowlanych. Możliwość wytworzenia elementów budowli we własnych zakładach znacznie uatrakcyjnia ofertę firmy. Naszym atutem jest też spore doświadczenie w realizacji inwestycji finansowanych z funduszy Unii Europejskiej (EBOR, ISPA, SAPARD).

Zapraszamy do korzystania z naszych usług i dostaw, w kraju i za granicą.

HENRYK CHYLIŃSKI Prezes Zarządu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Henryk Chyliński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Gospodarka / Projprzem: Wiemy, jak korzystać z unijnych pieniędzy