Tusk: mało prawdopodobne, abym kandydował na marszałka Sejmu

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 24-10-2005, 12:49

Szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk powiedział w poniedziałek, że jest mało prawdopodobne, aby ubiegał się o stanowisko marszałka Sejmu. Powtórzył, że Platforma rekomendowała na to stanowisko Bronisława Komorowskiego.

Szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk powiedział w poniedziałek, że jest mało prawdopodobne, aby ubiegał się o stanowisko marszałka Sejmu. Powtórzył, że Platforma rekomendowała na to stanowisko Bronisława Komorowskiego.

    Tusk powiedział, że ostateczna decyzja w tej sprawie będzie zależała od przebiegu rozmów koalicyjnych z Prawem i Sprawiedliwością. Swój ewentualny udział w rządzie PiS-PO uznał również za mało prawdopodobny.

    Tusk powiedział, że wierzy w powstanie rządu koalicyjnego. Ostateczną decyzję o tym, czy Platforma wejdzie do rządu ma podjąć pod koniec tygodnia Rada Krajowa partii.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane