WAW.ac pomoże rozwinąć biznes

Dprota Zawiślińska
17-11-2016, 22:00

Konkurs

To już ostatni dzwonek dla młodych firm technologicznych, które chcą wziąć udział w trzeciej edycji programu akceleracyjnego WAW.ac. Rekrutacja ruszyła 3 listopada. Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem elektronicznego formularza na stronie http://waw.ac/zaaplikuj. Dzięki programowi Warszawskiego Akceleratora Technologicznego start-upy będą mogły skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów oraz inwestorów. Kandydaci, którzy przejdą wstępną selekcję, przez kolejne cztery miesiące będą pracować z mentorami nad rozwojem swoich firm i projektów biznesowych. Wezmą też udział w warsztatach oraz specjalistycznych szkoleniach.

Będą mieć też dostęp do globalnych partnerów. Wszystko po to — jak podkreślają organizatorzy konkursu — aby pogłębić wiedzę, umiejętności i zdobyć kontakty, których brakujeinnowatorom na początku ich przedsiębiorczej drogi. WAW.ac współpracuje m.in. z Microsoftem, Intelem, T-Mobile, Adamedem oraz funduszem inwestycyjnym Black Pearls. Warszawski akcelerator wystartował w lipcu 2015 r. Do tej pory w programie wzięło udział ponad 30 start-upów oraz firm będących na różnych etapach rozwoju. Wiele z nich znalazło prywatnych inwestorów.

WAŻNA DATA

20.11

Do tego dnia można zgłaszać się do udziału w programie Warszawskiego Akceleratora Technologicznego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dprota Zawiślińska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / WAW.ac pomoże rozwinąć biznes