Work Service zdecydował o emisji obligacji o wartości 25 mln zł

ISBNews
18-06-2014, 16:16

Zarząd Work Service zdecydował o emisji 25 tys. obligacji serii R o wartości nominalnej 1 tys. zł każda, poinformowała spółka. Cel emisji nie został określony.

"Przedmiotem emisji jest do 25.000 zdematerializowanych, niezabezpieczonych obligacji na okaziciela serii R o wartości nominalnej i cenie emisyjnej 1.000 zł każda, o łącznej wartości nominalnej do 25.000.000 zł" - podała spółka.
 
Oprocentowanie obligacji jest zmienne, tj. równe stawce WIBOR 6M powiększone o marżę 5,4%. Odsetki będą wypłacane w okresach 6-miesięcznych.
 
"Wykup obligacji nastąpi w terminie 36 miesięcy po dacie emisji, przy czym za datę emisji uważa się 27 czerwca 2014 roku przy założeniu, iż w tym dniu zostanie dokonana rejestracja obligacji w depozycie prowadzonym przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych. W przypadku, gdy obligacje zostaną zarejestrowane przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych w innym dniu niż 27 czerwca 2014 r., wówczas dniem emisji będzie inny dzień, w którym taka rejestracja zostanie dokonana" - czytamy także.
 
Work Service S.A. jest największą spółką sektora usług personalnych w Polsce i liderem w regionie CEE. Przyłączona ostatnio do grupy spółka IT Kontrakt specjalizuje się w leasingu informatyków i programistów. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBrigde Investments. Skonsolidowane przychody sięgnęły 918 mln zł w 2013 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Obligacje / Work Service zdecydował o emisji obligacji o wartości 25 mln zł