Czytasz dzięki

AMA w Wykop.pl - tak Lech Wałęsa odpowiadał na nasze pytania

MAT
opublikowano: 29-02-2016, 15:17

Lech Wałęsa przez godzinę rozmawiał z użytkownikami serwisu Wykop.pl. Tak zareagował na pytania "Pulsu Biznesu" i Bankier.pl.

Lech Wałęsa odpowiada na pytania użytkowników Wykop.pl. Fot. Łukasz Dejnarowicz / FORUMPo ujawnieniu dokumentów z tzw. "szafy Kiszczaka" ponownie zrobiło się głośno o byłym prezydencie. W mediach często cytowano jego wypowiedzi zamieszczane na mikroblogu w serwisie Wykop.pl, które spotykały się z różną, najczęściej negatywną oceną pozostałych użytkowników.

Lech Wałęsa odpowiada na pytania użytkowników Wykop.pl
Zobacz więcej

AMA Lecha Wałęsy

Lech Wałęsa odpowiada na pytania użytkowników Wykop.pl Łukasz Dejnarowicz / FORUM

Dziś rano Lech Wałęsa odpowiadał na pytania w ramach zorganizowanego przez administrację AMA (Ask Me Anything - zapytaj mnie o cokolwiek). "Puls Biznesu" i Bankier.pl również zadały swoje pytania.

Puls Biznesu: Jak ocenia Pan efekty Planu Balcerowicza?

Lech Wałęsa:  Popierałem, ale miałem rację, dzisiaj też tak myślę, proponowałem aby on miał brata bliźniaka, żeby za nim szedł i uruchamiał biznesy np. w oparciu o PGR i inne zakłady pracy czy stocznie, proponowałem mu to, żeby wykorzystał te moce. Nie posłuchał mnie. Zabrakło drugiego elementu. Polska by inaczej wyglądała dzisiaj.

Puls Biznesu: Czy w Pana opinii Plan Morawieckiego będzie dobry dla Polski?

Lech Wałęsa: Nie wiem. Morawiecki pięknie się dorabiał, pytanie tylko gdzie... Jak Polska tak będzie się dorabiała to nie będzie źle.

Bankier.pl: Jak inwestuje Pan zarobione pieniądze?

Lech Wałęsa: Mam za dużą rodzinę, abym myślał o inwestycji.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAT

Polecane